Nas çelik para kasası

Nas çelik para kasası Hakkında


Nas Çelik Para Kasaları; 1988 Yılında çelik para kasası imalatına başlamış olup, 2000 Yılına kadar yalnızca piyasada tanınan büyük markalara fason çelik kasa yapmıştır. 2002 Yılında yeni yapılanmayla atölyesini Gaziantep'te bulunan fabrikasına taşıyarak siz değerli müşterilerimize aracısız ürün fiyatı yüksek olmazsızın hizmet vermektedir. Kıymetlerinizi kendimiz için kıymetli bildik.

Gerek kullanılan malzeme, gerekse estetik görünümü ile kullanılanıcılara en uygun ürünü sunmaktayız. Titiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanımının getirdiği sağlamlığı ile son derece dayanıklıdır. Kasalarımizın güvenlik sistemi kolay kullanım özellikleri gözönüne alınarak, çift kilit sistemi, kademeli kilit özel formül modelleri ile ileri düzeye getirilmiştir.

 

Büro ve evlerimizdeki kullanım amacına uygun, çeşitli ebat ve modellerde kasalar üretilmektedir. Duvara gömme kasalar, dış cepheye uygun olup, gizlilik özelliğine sahiptir. Ayrıca arzu edildiginde ürünlerimize şifre monte edilebilmektedir.

 

Hizmet anlayışı doğrultusunda ürün çeşitliliğinin yanı sıra fonksiyonellik, estetik ve gelişen güvenlik sistemleri teknolojisini müşterisine en iyi sekilde sunmaktadır.

 

Nas Çelik  verdiği güven ile kısa sürede sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almıştır. Tüm Türkiye'ye kargo aracılığı ile ürün ulaşımını güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

 

Nas Çelik, müşterisine sunduğu üstün kalite ve teknik servis hizmetleri ile kısa sürede hızla yükselen bir marka olmuş, imalat kalitesi ve seçkin referans kitlesi ile yurt içinde tanınan ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar.

 

Seçkin müşteri ağı ile tüm dünyaya hizmet sunmak amacıyla kaliteden ödün vermeme ilkesiyle güvenlik ve güvenlik sistemleri teknolojisinin getirdiği hizmetleri sunmaya devam edecektir.

 

Saygılarımızla,

 

Nas Çelik Para Kasaları Sanayi

 • Sezon AralığıSezon AralığıTüm Sezon Açık
 • Kapasite SayısıKapasite 1 kişi
 • OtoparkOtopark YOK
 • Dinlenme MolaDinlenme MolaYOK

Özellikler

Resimler

Videolar


İşletme henüz fırsat eklemedi.

Etkinlikler


İşletme henüz etkinlik eklemedi.

Ziyaretler

Yorum / Değerlendirme

0.0

/ 5

Değerlendirme
 • İşletme Kalite

  0.0

 • Çevre & Ambiyans

  0.0

 • Servis & Hizmet

  0.0

 • Fiyat Ortalaması

  0.0

0 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz

Firma için henüz yorum yapılmamış.